Magic Raporlama & Süreç Platformu

Magic ağırlıklı olarak FMCG sektörüne özel bir çözüm olup, sektörde faaliyet gösteren şirketlerin raporlama ve finansal süreçlerinin yönetildiği platformdur.
 • Ticari Risk Kontrol ve Onay Modülü
  Müşterilerin ödeme performans verileri ile süreli ve kalıcı risk artırımı ve azaltmalarının yapıldığı ERP sistemleri ile tam entegre çalışan Ticari Risk Onay modülüdür.
 • Satış Elemanı Pirim Modülü
  Satış kadrosunun; kapsam, satış, tahsilat vb. hedeflerinin onay süreci ile tanımlandığı, bu hedefler doğrultusunda prim ve hakedişlerin hesaplandığı modüldür.
 • Sipariş Onay Modülü
  Saha satış sistemlerinden ve/veya ERP ye direk işlenen tüm siparişlerin öneri sipariş statüsünde sipariş havuzuna alındığı, Stok, Risk ve alokasyon kontrolleri sonrasında yetki seviyelerine bağlı olarak siparişlerin onaylandığı sistemdir.
 • Raporlama Modülü
  Şirket, Bölge, Üretici, Marka, Kategori, Ürün ve Müşteri kırılımında detay ve özet raporların oluşturulduğu paket bir çözümdür.Alım, Satış, Stok, Muhasebe ve Finansal raporlar ile şirketinizin iş birimlerinin, raporlama ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Canlı veri üzerinden; Esnek, hızlı ve anlık raporlama yapılabilmektedir.