ÜRÜNLERİMİZ

Toplam iki satırdan oluşacak, ürünleri tanıtan bir metin yazısı.

HİZMETLERİMİZ

Toplam iki satırdan oluşacak, hizmetleri tanıtan bir metin yazısı.

HIZLI İLETİŞİM FORMU
This form does not exist

Hizmet Standartlarımız

Sektöründe en az 10 yıl deneyimli Uzman kadromuz ile tüm IT süreçlerinizde uçtan uca danışmanlık hizmeti verip, müşterilerimizin gereksiz maliyetlerden kurtularak, doğru çözüm ve altyapı kullanımı için ihtiyaç duyduğu donanım, yazılım, lisanslama projelerinde danışmanlık vermekteyiz.

Uçtan Uca Çözüm Hizmeti

Şirketinizin rakiplerinizden farklılaşması, hızlı gelişen teknolojiden geri kalmaması için ihtiyaç duyduğunuz tüm projelerinizde uçtan uca tek noktadan çözüm sağlıyoruz. Şirketinizin, sunucu ve depolama ünitelerinden, kullanmış olduğunuz tüm sunucu servisleri ile sistem güvenliğinizi uzman kadromuz ile yönetiyoruz.

Butik Hizmet Anlayışı

Uzman kadromuzun profesyonel iş anlayışını, firmanıza özel, proje öncesi ve proje sonrası hizmetlerimizle birlikte sunuyoruz. Şirketinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak ve ihtiyacınıza en doğru çözüm ve hizmeti sunmak için BireBir çalışmalar yapıyoruz.

Güçlü Referanslar

FMCG sektörü başta olmak üzere, sektöründe öncü konumda olan şirketlere hizmet vermekteyiz. Böylelikle elde ettiğimiz bilgi birikimi, deneyim ve farklı bakış açısı ile hizmetinize sunmaktayız.

Süreklilik

Dünyada ve ülkemizdeki teknolojik gelişme ve dönüşümleri yakında takip ederek, ihtiyacınız olacak tüm çözüm ve hizmetleri sizin yerinize takip ediyor, sürekli gelişen ve dönüşen bir hizmet sunuyoruz.

Müşteri Odaklılık

Uçtan uca hizmet anlayışımız ile ihtiyacınıza uygun doğru teknoloji ve çözümler üreterek iş yükünüzü ve maliyetlerinizi minimuma indiriyoruz.

7/24 İletişim

Uçtan uca hizmet anlayışımız ile ihtiyacınıza uygun doğru teknoloji ve çözümler üreterek iş yükünüzü ve maliyetlerinizi minimuma indiriyoruz.

Complex Ecommerce Sollution

SPECIAL OFFER

Vulputate pellen tesque, velit nulla commodo sem. At egestas dolor amet glavrida amos. Dolor nulla metus vel sapien! Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum – lacus et vulputate!

Professional Photo Services

SPECIAL OFFER

At egestas dolor amet glavrida amos. Dolor nulla metus vel sapien! Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum – lacus et vulputate!

Referanslarımıza Güveniyoruz

Güçlü Markalar ile Çalışıyoruz.

Target Bilişim ile iletişime Geçin

İhtiyaçlarınıza 7/24 Yanıt Veriyoruz.

ADRESİMİZ

ADRES

BİZİ ARAYIN

+001 234 567 890
+001 098 765 432

BİZE YAZIN

info@targetbilisim.com

PINTEREST

@targetbilisim

TWITTER

@targetbilisim

FACEBOOK

@targetbilisim

BEHANCE

@targetbilisim